Piazza Grande Appartement

  • 40 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Piazza Grande Appartement Bologna hotel is gelegen binnen 1 km van de Galleria Nazionale d'Arte Antica en op 6 minuten van het Museum van de Geschiedenis van Bologna.

De kamers zijn voorzien van airconditioning, samen met moderne gemakken zoals een flatscreen TV met satellietzenders.

Scrambler Ducati Food Factory ligt op minder dan 150 meter van Piazza Grande Appartement Bologna.

Het centrum van Bologna kan worden bereikt binnen 10 minuten lopen van het hotel, en culturele locaties zoals de Neptunusfontein van Bologna liggen op 350 meter ervandaan. Dit hotel bevindt zich op 5 minuten lopen van de bushalte Farini, vlak om de hoek van Basiliek van San Petronio. Piazza Maggiore is maar 600 meter van Piazza Grande Appartement geplaatst. Bologna Centrale station bevindt zich niet ver van het pand, en het Davia Bargellini Museum is op loopafstand van nog geen 15 minuten.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Piazza Grande Appartement Bologna
Frame Bologna
Mobiele prijsaanbieding

Frame Bologna

9.0
Schitterend 675 beoordelingen
87 m van de accommodatie
USD 145 USD 131
per nacht
Colombina
Mobiele prijsaanbieding

Colombina

140 m van de accommodatie
Art Hotel Commercianti
Mobiele prijsaanbieding

Art Hotel Commercianti

9.2
Schitterend 1953 beoordelingen
160 m van de accommodatie
USD 238 USD 214
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Bologna
    8 km

    Treinstations

    Centraal Station Bologna
    1,6 km

    Faciliteiten

    Internet

    • Gratis WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de kamers

    • Airconditioning

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Huisdieren

    • Huisdieren toegestaan

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 22:00
    Uitchecken: van 10:00 tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • 🌇
      Wat is de afstand tussen Piazza Grande Appartement hotel en het stadscentrum?
      Het stadscentrum van Bologna kan worden bereikt binnen 10 minuten lopen vanaf Piazza Grande Appartement hotel.
    • Is de luchthaven dichtbij Piazza Grande Appartement hotel?
      Piazza Grande Appartement hotel ligt binnen 5 km van de luchthaven Bologna en kan worden bereikt met 15-minuten rijden.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Bologna
    8 km

    Treinstations

    Centraal Station Bologna
    1,6 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Piazza Grande Appartement Bologna

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten